TUITION PRICES

 

TUITION

 

SEPT 6, 2016- JUNE 16, 2017

  

1 CLASS PER WEEK = $68 PER MONTH

 

2 CLASSES PER WEEK = $125 PER MONTH 

 

3 CLASSES PER WEEK = $170 PER MONTH

 

4 CLASSES PER WEEK = $205 PER MONTH 

 

5 CLASSES PER WEEK = $230 PER MONTH 

 

6 CLASSES PER WEEK = $255 PER MONTH 

 

7 CLASSES PER WEEK = $270 PER MONTH 

 

8 CLASSES PER WEEK = $285 PER MONTH